| Justme01xD a întrebat:

Băieți, ce părere aveți despre fetele sportive?

10 răspunsuri:
| SantaAndrei a răspuns:

Depinde de ce sport fac:
Daca fac haltere, sau aruncarea greutatii, nu prea laughing
In rest, handbal, volei, d-astea, o parere foarte buna

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Tot respectul.

| Azµre a răspuns:

Tot respectul bravo lor happy
Au o formă bună!

| Cristiann25 a răspuns:

Depinde ce fel de sport.Alea care fac sport si arata din ce in ce mai bine tot respectul dar NU alea care fac culturism(cele care merg la sala si au muschi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respect si disciplina. una foarte buna. succes

| Zabbyel a răspuns:

Majoritatea care fac sport au corpul frumoslove struck

| Hevnoraak a răspuns:

Nu mă intereseză ce sport fac, caracterul contează, frumusețea e trecătoare caracterul rămâne.

| sayWhaaat a răspuns:

Mie sincer, nu imi displac, dar imi plac mai mult cele care nu fac sport regulat, atat timp cand nu sunt "plinute" bineinteles, parca sunt mai feminine, nu ies din tipar. Ma rog, e propria opinie happy.

| TotiVorbescSinguri a răspuns:

Le iubim! Sunt cele mai dragute.

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Foarte buna parerea.ma fac sa cred ca nu sunt sunt genul ala de pitipoance care vai..sunt sensibile...nu alearga..nu fac efort...si vor totul sa le vina pe tava.si in plus si mie imi place sportul iar asta o sa face sa ma aprecieze..nu sa ma critice.am intalnit si fete din astea care spuneau "e dragut baiatu.da face sport..si transmira.dal dreaku". deci tot respectul