| anonim_4396 a întrebat:

Pentru baietii de clasa a 8 a sau a 12 a. Voi in ce va / v-ati imbracati / imbracat la banchet? Eu ma gandeam sa imi iau o camasa ( o sa vad la fata locului modelul ), un papion, o pereche de pantaloni luciosi ( nu de stofa, normal) si pantofi in 2 culori probabil. Inca cateva intrebari. Merita sa imi iau un sacou mai subtire daca banchetul va fi pe 12 iunie? Daca o sa imi iau sacou, o sa inlocuiesc papionul cu o cravata. E o idee buna?

3 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

laughing)) pantaloni luciosi? pantofi? laughing))) wtf te duci la nunta cumva? frate eu in banchet am fost cu o pereche de blugi albastri stransi pe picior frumos sumetecati un pic, niste adidasi din panza gri cu niste sosete foarte scurte care sa nu se observe si o camasa albastru spre gri cu maneca scurta. imbracat lejer. e foarte cald in sala si nu merita sa dai banii pe pantofi sa fi elegant. multi au venit imbracati cum vrei tu si dupa o jumatate de ora s-au dus sa se schimbe in trening in pana mea. asa ca te sfatuisc sa te imbraci cam cum m-am imbracat si eu. arati si bine (mult mai bine decat cu costum) parerea mea a fost o combinatie reusita ..si dupa o ora mi-am luat tricou..asa ca nu merita sa dai banii pe ce vrei tu sa iei acolo. imbraca-te lejer ca oricum dupa 1 noaptea esti beat numai constientizezi cu ce esti imbracat laughing)))

| ZippiAndrei a răspuns (pentru Legend123):

O sa ma mai gandesc. In orice caz nu cred ca ai inteles ce vreau eu sa-mi cumpar. Oricum ai dreptate, probabil o sa renunt la sacou, dar in legatura cu pantofii si pantalonii... Ma refereal la niste pantaloni fit si la pantofi putin sport. Oricum, o sa mai gandesc.

| fiara14 a răspuns:

Bai nu merita sa iei sacou si eu mi-am luat la fel ca tine o sa dansezi si o sa te incalzesti deci oricum degeaba il iei ia-l sa iti fie tie cat mai comod dar oricum faci ce vrei