| anonim_5109 a întrebat:

Pentru ca este vara ca toate fetele vreau sa fiu cat mai bronzata. Dar am o problema. Oricat as sta la soare nu ma prinde pe gambe straight face Ce sa fac sa ma prinda uniform?

Răspuns Câştigător
| zuzu_5907 a răspuns:

Si eu am tot aceeasi problema, dar anul asta am rezolvato ideea cu bronzatu uniform : -sa foloseste un ulei de corp (eu am folosit ulei de mazline iii foarteee foartee bun)
-sa nu te bronzezi dintr-o data eu iti recomand sa faci sa ca mine sa te bronzezi pe parti adica azi stai sa te bronzezi cu portiunea piept sub-brat maine picioare integral poimaine gambe si tot asa spate, etc. iti recomand sa stai mai mult cu gambele adica cate putin cate putin dar doar cu gambele pana ti se pare tie ca arata uniform
-sa folosesti pastile cu concentrat de betacaroten ( la anul inainte cu o luna sa te bronzezi incepi sa iei de la farmacie sunt foarte bune)
sper sa te ajute
xoxo, zuzu

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Păi...foloseşte autobronzant.

| Gigiku a răspuns:

Incearca o lotiune auto-bronzanta...

| alecs871 a răspuns:

Exact, si gambele sunt primul lucru unde se uita cineva straight face
Umbla si tu prin pantaloni scurti (dar vezi, cauta intai in buzunare).