| sweetgirl_1922 a întrebat:

Buna am si eu o problema sambata am stat la soare si acum mi s-a exfoliat pielea de pe umeri si de pe piept imi puteti spune dupa ce o sa mai stau la soare dupa o perioada o sa fiu uniform bronzata sau cu diferente de nunate. Multumeschappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| papusica987 a răspuns:

Buna, astea[ta sa se exfolieze de tot si abia apoi stai iar la soare.
stai linistita ca nu o sa se observe diferente.
am patit si eu.