| Ionelaa28 a întrebat:

Am o problema destul de enervanta. eram bronzata, frumos si uniform, pe tot corpul, insa de cateva zile ma mananca pielea foarte tare si mi s-a dus. Problema este ca sunt plina de pete albe si vreau sa imi fac un peeling. Ce peeling ar trebui sa imi fac, acasa, si ce ar contine el?

1 răspuns:
| happyendings a răspuns:

Poti amesteca gelul tau de dus intr-un castronel cu 3 lingurite de malai.Freaca-te cu mana daca poti, apoi la sfarsit un pic cu buretelewinking