| Ariel a întrebat:

Pentru ca ma spal des pe maini, fac curatenie des, spal vase etc mainile mele sunt foarte uscate, crapate. Am crema, ma dau si e foarte buna, insa e pe terminate. Ca sa ma dau des as putea folosi uleiul de masline? Sau as putea folosi vreun ulei pentru hidratarea mainilor?

2 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Nu stiu despre uleiul de masline dar eu folosesc un gel cu aloe vera pe care l-am cumparat vara trecuta pentru a obloji niste arsuri solare. E foarte bun, ieftin
si intra imediat in piele.

| ancaval a răspuns:

Unsoare de porc, dacă ai.