| Yamx a întrebat:

Pentru ce tip de par este buna masca cu ulei de masline? Ramane parul unsuros dupa?

2 răspunsuri:
| ci0c0lata a răspuns:

Pentru parul uscat, cu fire rebele gen electrizat, cu fire arse...
si nu ramane unsuros pentru ca dupa [nu obligatoriu] te speli cu sampon obishnuit

| Ionelaaaa a răspuns:

Aceasta masca pentru par e bun pentru mai multe am citit ca parul mai repede creste, aceasta e buna pentru orice tip de par adica isi face efectul la orice tip de par.Eu deexemplu nu am incercat insa de la niste prietene stiu ca e foarte bun.iti faci deja masca asta tii acolo o careva perioda de timp uite pe net acolo scrie,si apoi tzil clatesti (cred ca cu sampon)pentru ca daca fara o sa ramina unsuros, dar sunt si alte mastii deexemplu din lamie, parul e curat aproape 1 saptamana si la soare parul bate in diferite nuante de culori.eu am incercat e o metoda buna te sfatui mai bine sa incerci cu asta!