Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei Galati: Care este cea mai buna frizerie din oras? Ceea ce vreau sa incerc eu este in link si cred ca am nevoie de un hairstylist profesionist: http://www.youtube.com/watch?v=_DHTALp0foI

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu poti fi cel mai bun frizer al tau. Cumperi o masina de tuns si economisesti multi bani cu frizerul, te poate ajuta taicatu sa te tai in spate sau cu un numar te tai pe tot capul la fel.

| Omulinvizibil a răspuns:

Incearca la Neacsu sau la Bella Stil.

| GudBoi11 a răspuns (pentru Omulinvizibil):

Multumesc o sa incerc happy

| piisycutzza a răspuns:

Blue man e chiar din Galati

| GudBoi11 a răspuns (pentru piisycutzza):

O.o Adica?

| piisycutzza a răspuns (pentru GudBoi11):

Adica e in Galati. pe strada zimbrilor in apropiere benzinarie. aia cu afisul simonei halep