| Lucaci a întrebat:

Pentru cele la moda:
Ce culoare se poarta acum?

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

E o intrebare tampita. Culoarea sezonului nici nu ar trebui sa existe, ea este doar pentru prezentarile de moda, asa cum hainele pe care le vezi la vedete nu le poti purta pe strada asa e si cu culorile.
Ce'ar fi sa vezi o masa de 2000 de persoane toti imbracati in aceeasi culoare?
N'ar fi o priveliste prea frumoasa, huh?

14 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Turcoazul adica acel bleu cunoscut de noi

| Biby a răspuns:

Buna! Acum ca este toamna se poarta culorile acestea:galben, portocaliu, verde, verde inchis, rosu, negru, gri, maro. Daca vrei sa vezi mai multe scrise se profesionisti in moda acceseaza saitul:WwW.divahair.com
βëyθηςë

| alexandra_8659 a răspuns:

Http://www.forum.divahair.ro/viewtopic.php?f=21&t=2907 arunca aici o privire si o sa gasesti raspunsul :)

| candycarrie a răspuns:

Da, DeDe si Ourano au dreptate. turcoazul se poartabig grin si mi se pare o intrebare buna nu pricep de ce s'au facut glumele de prost gust happy

| candycarrie a răspuns:

Nu e vorba de asta, culoarea anului nu trebuie purtata de la pantofi pana la agrafe si din cap pana in picioare incepand din anul 2010.se poate rezuma si la accesorii doar sau la pantofi doar.nu ar fi big deal sa vad o masa de nu stiu cate persoane cu cate un accesoriu turcoaz, de exemplu.si in intrebare scrie "pentru cele la moda" nu e cea mai buna exprimare dar ideea este ca daca se poarta culoarea turcoaz nu inseamna ca oricine vrea sa fie la moda va purta DOAR turcoaz, ci isi va achizitiona anumite piese vestimentare de aceasta culoare sau inele sau pantofi.nu trebuie sa exagerezi Derye! ma rog, fiecare cu parerea lui

| BAIATUL110 a răspuns:

Pai turcoazul, este culoarea anului 2010 happy

| BAIATUL110 a răspuns:

Candycarrie are dreptate, nimeni nu a zis ca trebuie sa te imbraci din cap pana`n picioare in turcoaz...asta e culaorea anului 2010 si nu ar strica daca ai avea un accesoriu sau pantofi [ cum a zis si Candycarrie] in garderoba, pentru ca oricum, la moda sau nu culoarea este una placuta care imprastie prospetime. Poate fi o culoare puternica si ferma sau deschisa si preietenoasa...deci o poti purta oricand si oriundehappy

| DeepInDarkness a răspuns:

TOATE CULORILE sunt la moda, poti sa te imbraci asa de exemplu:top portocaliu, hanorac albastru, blugi, pantofi mov si o geanta neagra si esti la moda.

| CarlaD a răspuns:

Se poarta mov

| wastingmytime a răspuns:

Cacaniu in dungi.
Serios acum, suntem in era in care te poti imbraca in orice vrei tu, nu trebuie sa-ti spuna nimeni culoarea.toata lumea e la moda in ultimul timp, asa ca e mai cool sa fii altfel decat la moda.si pe de alta parte, daca toata lumea ar fi la moda, deja ne-am intoarce la uniformizarea oamenilor.asa ca imbraca-te cu ce iti place tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea retardatilor si neaparat sa fie cat mai stridenta sau de dat in stamba, doamne cati retardati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cacaniu in dungi cu puchitele roz si strasurri aurii cu sclipiciuri fucsia

| FakeCN a răspuns:

Rosu