| croissant a întrebat:

Se mai poarta suvite? Mai sunt la moda? Vreau si eu parerile voastrehappy Voi aveti daca da ce culoare

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Din cate stiu eu da si se poarta blondul love struck
am si eu vreo 3 roscatehee hee

6 răspunsuri:
| LastWord a răspuns:

Eu am roscate =p~ Si daa, se poarta love struck m-am gandit mult pana sa mi le fac, dar nu regret.batting eyelashes

| zUzUkidoO a răspuns:

Conteaza sa-ti plac tie si sa-ti stea bine...Eu am multe suvite blonde si cateva roscate (care trebuie sa fie mov... da' nu au iesit crying )

| Stefana_2710 a răspuns:

Da.Mereu se vor purta suvitele.
Iar culoarea...Verde,Roz sau negru inchis...gen emo' depinde si de culoarea parului tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poarta sunt chiar la moda

si da am albastre laughing si sunt geniale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se. poarta.
am.albastre.am.mai.avut.albastre.si.mov.thinking
si.sunt.forate.multumita.de.ele.love struck

| ค๔ץッ a răspuns:

Da mai sunt si spun asta nu pentru ca as fi citit undeva, ci pentru ca am vazut FOARTE multa lume cu tot felul de suvite.Eu nu am laughing, eu m-am vopsit complet brunet big grin. Sper ca te-am ajutat.