| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine a dat, in cat timp vine comanda yves rocher si ce produse v-au multumit sau dezamagit de la ei?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Comanda vine destul de repede, sunt produse bune dar și mai puțin bune.
Plătești la ridicarea coletului.
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Buna, sa inteleg ca il ridic de la posta? straight face

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Da, de poșta de care aparți!
Pa, pa.

| mirelu a răspuns:

Buna, mult mai inainte am folosit si eu produsele lor. Apoi am testat alte produse care m-au multumit pe deplin. Iti dau site si analizeaza. Daca iti plac, spune-mi. La acestea ai garantie pe satisfactie ( daca nu iti plac, poti sa le dai inapoi si ti se returneaza banii). https://www.amway.ro/user/bobeleac

| VampireCrisz a răspuns:

Produsele in general sunt foarte bune dar in cantitati foarte mici dupa parerea mea. Dupa ce comanda este pusa iti vor tmite un mesaj pe telefon si te anunta ca ti-au trimis coletul, comanda vine cam in 2-3 zile. Coletul il platesti la posta.happy

| anonim_4396 explică (pentru VampireCrisz):

Cum la posta ca am vazut ca au doar optiunea pentru curier straight face?

| VampireCrisz a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu de fiecare data plateam coletul la posta

| anonim_4396 explică (pentru VampireCrisz):

Unde stai?