Abh
| Abh a întrebat:

Cine obisnuieste sa cumpere produse cosmetice de la Yves Rocher si de care a fost cel mai multumit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.eu am cumparat foarte multe produse de la yves rocher si ti le recomand cu placere.multumita am fost de toate produsele, mai ales de crema de fata si gelul de curatare din gama PURE CALMILLE.produsele de la aceasta firma ti le recomand cu placere.sunt foarte bune

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am cumpărat de câteva ori. Pudra de față.
Pa, pa.

| M' a răspuns:

Eu si sunt bune produsele...
parfumurile:X:X:X

| deeeeeebora a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut deodorantul-bila verveine.Are un miros care iti ofera revigorare (in ambalaj verde):X

| Stella a răspuns:

Eu...

Imi plac parfumurile:Xhappy