| dely_9350 a întrebat:

Pentru fete. cine a folosit masca de par facuta din miere de albine si ou sau smantana? a avut efecte? funda.

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

@kitty: Eu folosesc astfel de masti, si nu numai cu miere, ou si smantana, de fiecare data cand fac baie pe cap si nu e nici o problema cu indepartarea acesteia de pe par.
Daca iti doresti un par sanatos folosesti produse naturale nu masti din comert care contin tot felul de chimicale care mai tarziu iti vor ataca parul mult.winking Degeaba unele isi fac efectul dupa, ca in timp parul tau nu va mai fi ca inainte.

2 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

AI grija la cea cu ou... daca te clatesti cu apa fierbinte o sa ai ou fiert in par si tare greu se da joshee hee

| kitty_9379 a răspuns:

Nu am folosit si nu ti-as recomanda sa-ti dai cu miere pe par.Mastile naturale sunt greu de curatat de pe par, in special cele cu ulei, si la cat il samponezi dupa iti dai seama ca nu prea mai are vreun efect pentru ca samponul usuca parul. Eu le prefer pe cele cumparate la care chiar se vad rezultatele, de ex elseve