| SVD a întrebat:

Pentru fete:Cum se foloseste clestele de cuticule?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Nu stiu cat de util este acest cleste.Iti pot spune ca, cu acest cleste nu-ti poti taia pe rotund cuticulele, in plus iti vor creste pielitele in sus.Cu o foarfecuta iti poti taia cu usurinta cuticulele. Daca mai ai nelamuriri imi poti trimite un mesaj privat.Bafta!

1 răspuns:
| barbie19 a răspuns:

Cleste pentru cuticule ajuta sa indepartezi cu usurinta cuticulele, chiar si acolo unde ele se faramiteaza, fara sa taie prea mult.Clestele pentru cuticule este un instrument indispensabil din trusa de manichiura. Contribuie la obtinerea unei manichiuri ingrijite