| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete:Cum o alintati pe cea mai buna prietena a voastra?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Boala.

| whatevernvm a răspuns:

@RaWrr, raspunsul meu poate este considerat nefolositor, dar am fost sincera. Eu asa o alint si nu o deranjaza deloc.

"Daca esti amuzanta poti spune si glume, sa o faci sa rada big grin.
Sper ca ti-am fost de folos! Paa :** "

Sper ca la amuzant nu te referi la maimuticastraight face

| ChocaholicBi a răspuns:

Imi pare rau pentru raspunusrile nefolositoare pe care le-ai primit happy
Depinde ce a patit prietena ta de trebuie sa o alini.
Oricum, daca o imbratiseti si ii spui ca totul va vii bine si ca o vei ajuta sigur va vaea un mic zambet pe fata.
Daca esti amuzanta poti spune si glume, sa o faci sa rada big grin.
Sper ca ti-am fost de folos! Paa :**

| Fillaide a răspuns:

O alint cu diminutivele numelui ei.De exemplu daca prietena ta se numeste Andreea ii poti spune Ada, Deea etc.

| Hirako a răspuns:

Nu va mai alintati, nu sunteti lesbiene.Oh, si daca doar fetele au "cea mai buna prietena" te inseli...

| Piticuuu a răspuns:

Eu ii zic "Pufulete" si "Tzutzi" si ea mie imi zice "Bezeaua mea dulcee"hee hee

| Cristina300798 a răspuns:

Nu am zis ca doar fetele au cea mai buna prietena, dar in cazul asta vreau sfatul unei fete.