| Katty2013 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Cum cuceriti un baiat?

Răspuns Câştigător
| HaHaGirl a răspuns:

Reteta succesului este urmatoarea: te culci cu el, dar daca asta se intampla la el acasa, nu ramai peste noapte. In cazul in care se intampla la ea acasa, atunci tipa trebuie sa-i spuna ca trebuie sa plece pentru ca are treaba, dar acest lucru sa nu se intample prea devreme, ci pe la 3- 4 dimineata. Asa il face sa ii manance din palma. In plus, in niciun caz nu trebuie sa-l cauti in vreun fel a doua zi, asteapta sa te caute el... daca esti mai mica, bine asta e dpdv al sexului, cred ca o fata naturala fara + cucereste mai repede decat una cu 10 tone de machiaj si replicile de pe google..nu prea ma pricep la asta eu le fac pe moment daca e ce-mi vine aia zic si depinde cat de dura esti, in cazul meu imi place adrenalina si suspansul de aia ti-am zis prima data de sex

| Katty2013 explică (pentru HaHaGirl):

Noo sorry noi suntem inca mici pentru a face asa ceva la 14 ani nu cred ca e posibil!

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Ai curaj sa ma cuceresti?batting eyelashesbatting eyelashes

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru HaHaGirl):

Asta crezi tu că inseamnă succes? Să faci sex cu el din prima clipă? Nu ai demnitate atunci.

| Katty2013 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Tu asta cui i-ai scris? Daca mie crede-ma ca nu socot asta o metoda, am pus raspunsul ei din greseala cistigator

| HaHaGirl a răspuns (pentru Katty2013):

Atunci fi tu, fi naturala nu copia sau altceva si nu te lasa pe mana lui ...si nu te lua dupa ''el trebuie sa ma cucereasca '' este o prostie intr-o relatie trebuie sa fiti egali nu el sus si tu jos sau invers ..si nu uita frumusetea vine din interior ..de ceva timp am inceput sa las acest citat mai peste tot promovez frumusetea naturala am 20 si pana acum mi s-a spus de foarte multe ori ca sunt mai frumoasa nemachiata si cu toti hair stylisti sau make-up artisti dupa mine...

| HaHaGirl a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu cred ca stii ce inseamna demnitate, exista multe feluri de oameni nu-i poti judeca cum te duce pe tine capu ...sa lasi un om sa te calce in picioare si sa faca ce vrea din tine pentru mine asta inseamna sa-ti patrezi demnitatea sa nu fii luat drept prost ..atata timp cat iti mananca unu din palme si il tii in suspans nu cred ca arati a fi tarfa arati ca esti in stare sa faci un barbat, insemna ca poti face un barbat 100 % sa te iubeasca

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai curaj sa vb cu mine? iti dau id meu de mess daca vrei si crezi ca poti

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate te trezesti cu o maciuca la web laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Asta e acum, mi-e frica sa si vorbesc laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Crezi ca nu am mai patit? laughing

| HaHaGirl a răspuns (pentru CoquineNoire):

Mda...oricum am o reteta speciala pentru toti tupeisti si increzatorii astia..deaia ziceam daca are tupeu sa vb cu mine ..multi cand vad cine sunt cam raman fara cuvinte se fofileaza...imi place sa joc barbatii pe degete muahahahalaughing

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Wauu ce experimentat esti!

| CoquineNoire a răspuns (pentru HaHaGirl):

Da...si pe mine m-ai lasat fara cuvinte cand am vazut cum scrii.
esti o adevarata femme fatale pentru limba romana, ai omorat-o.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

De unde ai dedus asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Nu si-a folosit nieni dublul PY pentru tine pana acum?

| HaHaGirl a răspuns (pentru CoquineNoire):

laughingDaca nu stii nu vorbeste ..in primul rand ar trebui sa apreciez ca stiu romana pentru ca eu nu sunt romanaca sunt din Anglia si cred ca ma descurc destul de bine fata de alti romani care fac greseli grave

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Este o new zi, un new inceput dar cu mai multi oameni stupizi

| CoquineNoire a răspuns (pentru HaHaGirl):

Hai nu ma innebuni!
daca tot nu esti romanca, de ce nu iti imprastii aerele de superioritate si de femme fatala lu' peste pe yahoo answers?
lasa-ne pe noi, astia, romanii stupizi care nu-ti ajung la barna nici cu scara.
"este o new zi, un new inceput", but you eat the same old sh y t.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Katty2013):

Ei i am scris bineinteles, că ea a venit cu ideea,. tu doar ai premiat o

| HaHaGirl a răspuns (pentru CoquineNoire):

Believe me I would if I could get rid of people like you it immediately, but unfortunately something stopped me:candy joy ...pentru ele nu as demola Romania

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Jura-te!

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca esti prost, jur pe Bible daca doresti...stii cum sa inchidem ''discutia asta'' tampita? Iti zic eu e simplu
1. Taci
2.Inchide gura, tine-ti gura si deschide-o doar cand trebuie sa sugi ***!
Sper ca m-am facut inteleasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Eu prost? multumesc, aveam pretentii de la tine, dar na! Cand te bagi in seama cu unii ajungi mai rau decat ei

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Opss! People are different! Si eu astept sa intalnesc un different people, dar nu gasesc si sa fie roman

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

oh go on

33 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pana nu de mult de fiecare data cand auzeam sfatul "fii tu insati" nu credeam ca e suficient.
Dar uite ca fiind tu insati e chiar mai mult... big grin

| Madayna a răspuns:

Baiatul trebuie sa ma cucereasca.

Răspuns utilizator avertizat
| AnneღU a răspuns:

Cu hainele pe mine tongue Conteaza mult impresia pe care i-o lasi unui tip. A, sa stii ca nu il cuceresti daca te culci cu el ci pur si simplu ii arati ca te lasi foarte usor si el isi atinge scopul de a se satisface happy Trebuie sa fim fete inteligente, doar ca na din pacate aceste donsoare cam sunt pe cale de disparitie.

| CleopatraElena a răspuns:

Sa vedem... Ar trebui mai intai sa te apropi de el, si sa te prefaci ca iti cad cartile...etc. Apoi,daca te ajuta,inseamna ca e o conexiune intre voi, iar apoi uitate in ochii lui. Zabeste, si spune:"Multumesc"! Apoi clipeste, intoarcete usor, iar apoi pleaca.In pauza urmatoare,treci pe langa el si spune-i:"Buna,eu sunt(numele tau)."Apoi,isi spune si el numele,iar apoi,intreaba-l:Vrei sa fim prieteni? Apoi,el iti raspunde cate goric "Da". La sfarsitul orelor,itreaba-l daca nu vrea sa studiati impreuna la tine acasa.El zice "Da". Apoi,dupa ce trece o vreme,astepti sa te invite la o intalnire. Daca nu face asta din cauza ca e timid,il intrebi tu,dar inainte il intrebi:"Ai o iubita"? El iti raspunde "Nu"! Il intrebi doar asa,ca sa vezi daca tu ai crezut bine, daca el a fost fermecat de gratia frumusetea ta, etc. Apoi, daca el te intreaba:"Vrei sa iesi cu mine?" Tu accepti. Daca nu te intreaba, il intrebi tu: "Esti dragut, si imi place mult de tine.Nu vrei sa mergem la o intalnire?" Si el raspunde:"Da!" Apoi, dupa ce trece vremea, si iesiti de mai multe ori impreuna, poate o sa deveniti iubiti! Succes!big grin

| Biiskrem a răspuns (pentru CleopatraElena):

Nu trăim ca în filme...

| Moriarty77 a răspuns:

Vroiam sa iti spun eu dar daca e "intrebare pentru fete"...

| Zazka a răspuns:

Da nu trebuie tu sa'l cuceresti, lasa'l pe el sa te cucereasca, e parerea mea deci.