| amyamy a întrebat:

(pentru fete)sal.am o nelamurire! picioarele groase :o deci nu imi pot da seama, care sunt centimetri ideali sau cel putin normali pentru un picior frumos (ma refer in grosime de la sold pana la genunchi). voi cat aveti? imi puteti da niste exemple va rog. mi se pare ca am picioarele cam groase, nu m-am masurat insa dupa ce primesc raspunsuri de la voi am sa ma masor si am sa va spun. multumesc funda

1 răspuns:
| thewomaninwhite a răspuns:

Nu cred ca exista o masura ideala insa nu conteaza daca ai picioare groase atata timp cat sunt tonifiate si lipsite de celulita