| gratii a întrebat:

:* Am o intrebare: am picioarele subtiri, dar mai sus de genunchi in prima parte a piciorului sunt putin mai groase nu cu mult, dar as vrea sa scap de "grosime" sa ii zic asa laughing. Vreau sa ma apuc de jogging, dar avand in vedere ca stau in bucuresti in cartierul Tineretului aproape de parc pe unde as putea sa am traseul in afara de parcul Tineretului? Si cam cat ar trebui sa alerg pentru inceput si ce dieta sa tin? Stiu ca trebuie sa consum multe fructe si legume dar in afara de acestea cam ce? :d Si vroiam sa va intreb daca conteaza ora de jogging adica daca ma obisnuiesc la o anumita ora dar nu este chiar de dimineata conteaza? adica pe la 8-9 (dimineata) merge? Si as mai avea o intrebare laughing: ce as mai putea sa fac sa scap cat mai repede de partea aceea putin mai groasa de la picior? Tin sa mentionez ca fac basket.

Multumesc anticipat!

Funda bineinteles.

Bye! :*

2 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Pai ce ai zis u e bine
-poti sa bei mai multa apa
si masajul s-ar putea sa te ajute
poti merge la un salon unde iti poate face un masaj linfatic su poti sa te masezi tu acasa cu o crema obisnuita sauuna pentru celulita depinde cata grasie mai big grin si o manusa din acea pentru baie mai aspra cred ca tear ajuta adica u trebuie sa pui singele in miscare si sa arzi grasimile

bafta!:*

| Didi130898 a răspuns:

Buna big grin pai te sfatuiesc sa faci multa miscare, cam 1 ora pe zi, dimineata pe la 8-9 e foarte bine kiss. Dieta : maananca foarte multe fructe si legume. Fara carne. Daca e nevoie dupa si la sala big grin poate te ajuta. E foarte bine daca faci si un sport. Incearca cum ti-am zis, pentru prima data incearca sa alergi prin parca vreo jumate de ora si vezi cum reactionezi ...si daca este totul in regula continua kiss incearca cateva zile, saptamani si vezi diferenta kiss Pah love struck