| Battery a întrebat:

Pentru fetele cu tenul sensibil, ce crema, demachiant folositi? Am tenul foarte sensibil si orice demachiant si crema as folosi, imi apar bubite si pete. Culmea, nu folosesc produse cosmetice de slaba calitate. Voi ce creme folositi? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Cel mai bun demachiant folosit de mine e Take It Away de la Estee Lauder(si am testat multe pana acum).

| Andreea_7542 a răspuns:

Eu folosesc ulei de argan pur nu crema din ulei de argan sau alte prostii am prins ulei de calitate de pe www.uleideargan.com si e super bun fiindca si eu am un ten sensibil si foarte pretentios