| adeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Pentru o piele nici alba nici colorata ce s-ar potrivi ca imbracaminte? Azi vreau sa ii spun ce simt unui baiat sa fie ceva >frum...Dau funda

Răspuns Câştigător
| alejandra22 a răspuns:

Daca vorbesti de el atunci i s-ar potrivi ceva cool cum ar fi un tricou cu graffity si niste blugi verzi turcuaz iar pentru tine tie ti s-ar potrivi ceva mai sa se scoata in evidenta incearca niste colanti trisfert negri daca ai sau culori mai inchise sau mai deschise depinde cum iti vine pe piele si cu o fustita mini de blugi daca ai si in sus un maieu mulat sau tricou verdele turcuoaz sta bine ca sa iesi in evidenta sper ca te-am ajutat. bafta!

| alejandra22 a răspuns (pentru alejandra22):

Daca poti da-mi si mie un sfat de la ultima intrebare care am pus-o cu popularitatea te rog

2 răspunsuri:
| aNdreiutzZu0 a răspuns:

Iti recomand sa ii spui sa poarte ceva negru; rosu o culoare puternica ca sa il scoata in evidenta