| sweetgirlforyou a întrebat:

Pentru urmele de la cosuri este vreo solutie?

5 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Poti incerca o crema cu propolis sau cu galbenele deoarece are efect cicatrizant si amelioreaza urmele (gasesti in farmacii). In 2-3 zile iti vor trece acele urme. Si nu incerca sa pui mana la acele zone unde ai urme (mai ales daca ai mana murdara). Daca vezi ca nu dispar urmele cu creme enuntata mai sus, mergi la dermatolog. Sper ca te-am ajutat!

| adorciocolata a răspuns:

Crema*

| catalin188 a răspuns:

Sunt cremele pentru vergeturi care ajuta si la urme pentru cosuri

| GothicTiamat a răspuns:

Depinde cat de mari sunt urmele. Peelingul chimic e solutia garantata dar nu numai ca e foarte dureros e si foarte scump.

| tibi95cj a răspuns:

Buna intrebare. Si eu as vrea sa stiu I don't want to see. Din cate am auzit este, dar e foarte scump thinking