| Ando1dul a întrebat:

Cu ce sa ma dau pe fata pentru urmele ramase de la cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Remedii naturiste pentru cicatricile post-acnee: http://www.i-medic.ro/......post-acnee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a zis vRawr.crema de galbenele e cea mai potrivita.Ai grija..nu iti da prea des, este o crema grasa, si va favoriza aparitia acneei. Odata la 2 zile, cred ca e ok.happy

| vRawr a răspuns:

Crema de galbenele, este o foarte buna cicatrizanta. Adica astupa cicatricile. Cauta pe google, e foarte mult de vorbit pe tema asta, efectele vazandu-se de la prima folosire.

| PerrieEdw a răspuns:

Eu ma dau cu:
Cutaden, RETIN-A, Lisalpha. Incearca-le, mie mi lea recomandat Medicul dermatologbig grinbig grin