| MonaLize a întrebat:

Permanent drept sau tratamen cu keratina?

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Tratamentul cu keratina. Confera stralucire si hraneste parul, nu doar il indreapta. Indreptarea e un proces mult mai dur.
Da, daca il "indrepti" cu keratina dupa o luna sau doua incepe sa se onduleze la radacina dar il poti indrepta putin cu placa dupa baie. Oricum, scapi de ritualul de indreptat regulat.

| MonaLize explică (pentru Libelle):

Eu stiu pe cineva la care ii cade parul dupa ce a facut tratamentul cu keratina

| Libelle a răspuns (pentru MonaLize):

Nu cred ca din cauza keratinei. Sau daca da, cel mai probabil nu a fost ceva profesional.

| MonaLize explică (pentru Libelle):

Sti de unde pot comanda ceva profesional?

| Libelle a răspuns (pentru MonaLize):

Pai nu iti comanda tu. Trebuie sa mergi la un salon de hair styling. happy Costa n jur de 200 lei tratamentul cu keratina.

| MonaLize explică (pentru Libelle):

Stii un salon bun in Bacau?

| dianainsta01 a răspuns:

Tratamentul cu keratina e minunat!

| KawaiiiPanda a răspuns:

Depinde pe ce perioada vrei.Eu as zice tratament cu keratina.

| JeSuisCharlie a răspuns:

Permanent drept! In general tratamentul cu keratina, ajuta doar in prima luna. In urmatoarele 4, daca in mod normal aveai parul cret, il vei avea ondulat.