| Poseidon69 a întrebat:

Peste cateva zile ma duc la nunta matusei mele si sunt cavaler de onoare, ma pot imbraca complet in negru?
Imi place asa. Ca camasa alba nu imi place sa pot

Răspuns Câştigător
| AnonimKjn a răspuns:

Sigur, de ce nu? Dar ar fi mai frumos sa iti iei camasa alba ceva timp, si dupa sa mergi s-o schimbii daca chiar nu ti place, deoarece e Matusa ta si e ruda importanta. Sper ca te am ajutat

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Sigur

| Yurisa a răspuns:

Vorbeste cu matusa ta, nu cred ca e vorba despre tine cat e vorba despre ea, e nunta ei pana la urma. Nu mori daca porti camasa neagra o seara

| Raducons a răspuns:

Este nunta nu parastas asa ca nu se potriveste, iti trebuie obligatoriu o camasa alba, pantaloni negri, ar fi ok

| elena97890 a răspuns:

E nunta ia.ti si tu ceva alb ca doar nu a murit, daca matusa.ta ii de acord atunci du.te ca la inmormantare