| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua matusei melehappy Ce ma sfatuiti? Ce cadou sa-i cumpar?happy Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Yollanda;x a răspuns:

Un parfum
set machiaj
set manichiura
trusa cosmetica
o caseta pentru bijuterii
o poseta
o bijuterie
un ceas chic
o esarfa
o rochita
set de accesorii pentru baie
o crema de corp
o carte
o vaza din sticla
un buchet de flori
o lotiune de corp
o crema pentru masaj
o masca de fata cu perle
un set masaj
o caseta CELINE DION CHIC
o crema de maini
oglinda MAKE-UP
sare de baie
spuma de baie
un ser antiimbatranire
o fusta
un tricou

12 răspunsuri:
| Ioana1984 a răspuns:

Buna si eu vroiam sa pun aceeiasi intrebare, matusa mea face 66 de ani si nici eu nu stiu ce i-as putea lua.Ajutorrrrr.Pa pa.

| andreeaaa1 a răspuns:

Buna! Poti sa-i cumperi o carte, un bibelou

| LittleandLiars a răspuns:

1. Flori ...asta is doreste aproape orice femeie :X
2. O sticluta cu parfum
3. Un ursulet de plus :X
4. O bijuterie...

Sau uita-te pe http://www.top-cadouri.ro/magazin-online-cadouri/ si cred ca ii vei putea alege cadoul :X

Distractie placuta la ziua ei ...si zii la multi ani din partea Emei:X

| Clever a răspuns:

O carte buna+floribig grin

| Mihaela_7411 a răspuns:

Depinde de cati bani ai la dispozitie. Alege un lantisor din argint micut sau niste cercei din argint. Depinde si varsta pe care o are, dar astea merg la orice varsta. Succes:*

| 009 a răspuns:

1. flori
2. o carte
3.bijuterii
4. ceva de artizanat(o vaza, un bibelou)
5. o petrecere surpriza
6. ceva facut de tine

| £!††ℓع~₤ąđץ~§ยภ§h!ภξ a răspuns:

Un buchet de flori, o cutie de bomboane de ciocolata, o sticla de sampanie, sau... ceva bauturi fine, pentru femei, si o sticluta cu parfum(de calitate, daca nu, mai bine nu il mai lua) Sper ca ti-am fost de ajutor, succes si distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva simbolic precum un lant, bratara, tablou, vezi tuwinkinghai la multi ani ei acolo si bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa ii iei un lant de aur cu cercei, un parfum si o rochie eleganta

| Misashi a răspuns:

Cati ani ai?
poti sa-i dai flori sau ciocolata, un telefon, orice, numai sa fie frumos, o sticluta cu parfum, ori o bluzita, sunt un infit de lucruri. bafta sa gasesti ceva si la multi ani!

| add a răspuns:

Fecioarelor le plac petrecerile surpriza si sa fie toata familia langa ei.Racilor la fel doar ca lear place si un lantisor sau bratara dar argintie sa fie.

| dady_2252 a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi ceva de imbracat sau ceva sa tina in casa si sa-i aminteasca de tine, incearca cu un talou de piele sau cu un ceas... ceva mai deosebit daca o indragesti, daca nu prea, poti incerca cu ceva de imbraca, poate cu o bluza.