| papusikscumpik a întrebat:

Peste putin timp o sa imi serbez ziua de nastere si nu stiu cum sa imi fac parul ma puteti ajuta (mentionez ca am parul saten deschis aproape blond lung si drept)?
Dau fundita

5 răspunsuri:
| viiooVe a răspuns:

A fost un serial Cameleonii.Nu stiu daca l-ai urmarit.Cred ca ti-ar sta bine cum avea Belinda, din rolul Valantinei, parul, mai exact impletit spic pe o parte si cu cateva suvite lastae libere. fundita :X

| Pandaaaa a răspuns:

Pai:ti-l poti impeti. spic, iti poti face doua cozi prinse in jos(daca tot spui ca ai parul lung) sau il poti lasa pe spate.

| AnonimaNo.1 a răspuns:

Pai poti sa iti faci bucle sau nu stiu.sa il incretesti intr-un fel si sa iti lasi bretonul (daca ai) drept, daca nu iti poti lasa cateva suvite din fata drepte. big grin

Fundita? :X big grin

| al3xya a răspuns:

Fa-ti bucle o sa-ti stea super:d