| TatianaElena a întrebat:

Placa de par Rowenta Respectissim SF7870 sau Remington S9500? Pe care sa o achizitonez? big grin

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand Remington. Si Rowenta este un produs bun dar toate placile produse de Rowenta mi se pare ca au un pret cam mare pentu caliatate pe care o ofera. Am si eu placi Remington, sunt foarte multumita de ele si cea de la Remington este super buna, am cumparat-o surori mele si chiar isi face foarte bine treba.

| TatianaElena explică (pentru KellyGreen):

Multumesc mult! M-ai convins, azi mi-am comandat placa si o sa soseasca luni happy

3 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Remington S9500 este mai buna, recomand Remington pentru produse de par deoarece ei se axeaza doar pe placi de par, usctoare, perii de par si produse pentru barbierit in timp ce rowenta produc multe altele precum aspiratoare, calcatoare etc.
P.S Am si eu Remington placa de par happy

| SAMM0603 a răspuns:

Clar Remington S9500.De ce? Tine mult, pana la spalare are un aspect mai placut zic eu happy. Plus ca iti face un pat drept ca la o papusa.