| ILoveMyBed a întrebat:

Plava de par Remington Sleek & Curl este buna? Arde parul? Si cam la ce intervale de timp o pot folosi? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=64&ty=84 asta este.

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Am si eu placa asta de 1 an, si eu la 160 grade imi indrept perfect parul si la 170 imi fac bucle, care ies superbe. Eu o folosesc dee obicei la 2-3 zile si intr'un an nu mi-a ars deloc parul. Ti'o recomand, se incalzeste foarte repede, protejeaza foarte bine parul, ii poti regla temperatura, e o placa foarte buna eu sunt foarte multumita de ea. Si nu uita inainte de a folosii placa sa aplici un spray termo protector pe par.

| luiza a răspuns:

Eu am una asemanatoare si sunt foarte multumita. Eu o folosesc cam o data la 3 zile, daca inveti sa o folosesti, nu ai de ce sa iti arzi parul>