| Flowerpower111111 a întrebat:

Please Help cineva sa ma ajute. am nevoie de un ghiozdan. Trec in clasa 8, cine stie ceva siteuri faine sa imi dea linkul. Mersi!

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Lasa site-urile si mergi prin magazine si cumpara; trebuie sa te uiti la el, sa vezi daca este incapator, comod.

| Flowerpower111111 explică (pentru ElenaSA):

Am fost pe la magazine deja si nu am gasit nimicsad

| Ionutdn a răspuns:

Bershka / Pull & Bear, sunt moderne, si de calitate, eu am luat unul din a8-a si m-a tinut 2 ani si inca il am, dar pretul e putin cam mare la unele, la unele e convenabil.