| skrtelmrs a întrebat:

Poate fi folosit acesta ca inel de logodna?
http://tinypic.com/view.php?pic=dcvmma&s=8#.VQBYZuHYhkQ

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Eu sunt adepta clasicului, adica simplu si doar cu o piatra care face totul.
Deci din punctul meu de vedere nu este un inel de logodna, dar fiecare are gusturile sale.

| skrtelmrs explică (pentru LaLaura):

Dar poate fi folosit/?

| LaLaura a răspuns (pentru skrtelmrs):

Cum am spus, eu nu il vad ca pe un inel de logodna. Deci, spun ca nu. Dar gusturile nu se discuta si poate logodnica nu este adepta clasicului. Banuiesc ca cel care ii ofere inelul ar trebui sa o cunoasca, sa ii cunoasca gusturile si sa stie ce doreste, daca este tipa clasica legata de logodna si in principiu de inel sau nu.