| NiceBaby a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva cit costa indreptarea permanenta a parului?

16 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Buna. da normal ca exista indreptarea permanenta a parului, in functie de produsele care se folosesc dureaza in jur de 6 luni, dupa care trebuie sa iti retusezi radacina pentru ca parul creste aproximativ 1 cm pe luna, iar daca il ai putin ondulat sau cret se va observa diferenta de la radacina si restul parului.eu sincer sunt in strainatate aici costa vreo 200 de euro si se folosesc produse chinezesti de fapt ei l-au inventat. acolo banuiesc, ca este mai scump. oricum iti recomand sa te duci la un salon bun ca sa iti faci asta! si in legaruta cu arsul parului,, daca il ingrijesti nu se intampla nimic.bafta

| T30D0RA a răspuns:

Sigur costa mult... milioane de bani.big grin

| Derye a răspuns:

Exista tuns permanent. Dar iti strici parul. Nu iti recomand. Nu costa foarte mult oricum.

| luciana200972 a răspuns:

Eu nu cred ca exista asa ceva, oricum dc gasesti anunta-ma si pe mine ca ma intereseaza.

| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

Este cea mai mare prostie.Cand am fost plecata in Statele Unite am incercat si eu.am dat foarte multi bani si vreau sa spun ca de la prima spalare varfurile incepeau sa se intoarca si imi cadea foarte tare. cand au inceput sa creasca radacinil aratam si mai rau. Parul sa uscat foarte tare. si am ajuns sa ma tund bob ca sa se mai regenerezecrying
Sistemul se numeste Bio Ionic si este creat in Japonia pentru Bio Ionic din Statele Unite.

| NiceBaby explică:

Florydanyela15-Ce faci reclama pe TPU? Succes dar te rog nu la intrebarile mele.

| Missin`you` a răspuns:

N`am auzit de asa cevawinking mai bine indreapta`te zilnichappy

| Rawrrrr a răspuns:

Exista?

| Miяu a răspuns:

De existat exista, numai ca nu e o idee excelenta, iti arde parul rau de tot!

| carollina a răspuns:

Nu exista asa ceva, doar permanentul cret exista

| ~Annyee~:X a răspuns:

Prefer sa-l intind in fiecare zi. Ma jur ca n-am mai auzit pana acum dar fi sigura ca nu este permanent. O sa-ti creasca parul si va fi din nou ondulatwinking stai linistita nu e o idee buna cu indreptatul permanent:d (cu toate ca n-am mai auzit)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 600 si 1000 ron in functie de lungime si textura (eu am dat prima data 700, si a doua oara peste 6 luni 800 (ca crescuse)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De existat exista. e f. buna metoda...la mine prima oara a costat 2000 lei... iar dupa 1000 lei pentru ca m`am tuns stil emo pana la umeri de la stil emo pana la fund.pentru ca bio ionic arde parul.rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De existat exista. e f.buna metoda...la mine prima oara a costat 2000 lei...iar dupa 1000 lei pentru ca m`am tuns stil emo pana la umeri de la stil emo pana la fund.pentru ca bio ionic arde parul.rau !

| coopilluu a răspuns:

Exista si costa in jur de 1000 de EURO