| alisa05 a întrebat:

Cat costa indreptarea permanenta a parului? Si ce raupoate sa`mi faca? adic il arde ceva?

Răspuns Câştigător
| melissa_3397 a răspuns:

Eu mi-am bagat permanent de par intins pentru ca parul meu era nici kret nici lins assa ca am fost nevoita pentru ca nu`mi statea nici cum.acum nu mai am nici o problema:-J atata tot ca trebuie ingrijit ft atent si cu produse de kalitate mie mi-a cerut 150 de roni

1 răspuns:
| traficanta a răspuns:

Deci indreptarea definitiva costa in jur de 200 de lei, poate chiar mia mult.Depinde unde.Si eu una nu-l recomand deeloc, normal ca il arde si pe de alta parte nu o sa arate deloc stralucitor, sanatos, nimic.DEci nu`mi surade ideea.