| anonim_4396 a întrebat:

Indreptarea japoneza a parului (yuko) chiar este permanenta sau se va duce efectul in cateva luni? Si cam cat ar costa? Raspundeti doar daca stiti sigur, va rog.

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu are cum sa fie permanenta, niciun tratament nu iti va indrepta parul pe viata. Constitutia parului tau este determinata genetic, iar in momentul in care parul iti creste, va creste natural.
Probabil dureaza la fel ca orice alt tratament permanent 4, 5, 6 luni cel mult. Insa depinde cat de repede iti creste parul, iar daca ai parul cret, la radacini va fi cret.
Tratamentele permanente se refera strict la portiunea de par pe care a fost aplicat tratamentul.

| CristinaSNC a răspuns:

Foloseste tratamentul ala cu keratina care il indreapta pentru cateva luni.

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Am zis YUKO.

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam greu...

| Amegadaisuki a răspuns:

Nu este permanenta iar pretul cred ca este foarte accesibil