| anonim_4396 a întrebat:

Pot folosi orice ulei de ricin pentru par? Chiar daca scrie ca este pentru uz intern?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este in regula sa folosesti orice tip d eulei de ricin, pentru par.
Nu uita sa incalzesti un pic uleiul, inainte sa-l pui la radacina firului de par, ca efectul lui sa fie maxim.

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Da, il poti folosi linistita.

| Adry05 a răspuns:

Buna dimineata! laughing) Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| viperra a răspuns:

Heii,normal! Eu il folosesc pentru par si pentru gene(uneori si pentru sprancene)si chiar funvtioneaza.Se vad rezultatele destul de repede, il poti folosii si tu la gene(sau doar la par), e super bun! Succes! happy

| KurtCobain1994 a răspuns:

Da, este in regula.