| anonim_4396 a întrebat:

Pot folosii corector solid(baton) pe pleoape in loc de primer? Sau crema hidratanta?

4 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Poți folosi orice fel de anticearcăn dacă-l întinzi bine și îl fixezi cu pudră. crema hidratantă se aplică înainte de astea

| dianainsta01 a răspuns:

Da, eu folosesc fondul de ten ca si primer si zic ca e ok. acum bineinteles ca nu se compara cu cu un primer, dar nu e nici o problema

| Leerix a răspuns:

Corector solid nu merge, incarca pleoapele si se aduna urat dupa cateva ore. Poti folosi crema hidratanta, apoi anticearcan lichid, pudra, pe urma aplici machiajul.

| AlessandraMiha a răspuns:

Buna!
Nu iti recomand corectorul solid,nu e foarte recomandat.
Crema hidratanta este foarte buna, insa poti folosii si mai bine anticearcan, pudra, ceva, si sigur se va acoperii.
Mult succeshappy