| Alex_Nedelca_1998 a întrebat:

Pot purta o pereche de tenisi la blugi slim sau pantaloni de stoffa tot slim, si camasa? happy Urgent FUNDA plz me happy

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Da,trebuie sa fie inchisi.gen all stars.e o combinatie buna, insa incearca si o cravata neagra sau papion da doar cu manecile suflecate.

| Alex_Nedelca_1998 explică (pentru Alexandru0007):

Pai sunt ca si all stars sunt enesi primiti din Italia. la fel alb cu negru si un papion albastru la o camasa
alba?

| Alexandru0007 a răspuns (pentru Alex_Nedelca_1998):

Atunci merge.doar ti-am zis sa sufleci manecile, sa nu se vada prea aiurea daca e doar camasa. daca ai si sacou e bine.

| herbil6 a răspuns:

Mai bine porti pantofi parerea mea

| Alex_Nedelca_1998 explică (pentru herbil6):

Stiu dar mie nu imi prea plac
laughing

| TequilaG a răspuns:

Mai bine pantofi.

| Alex_Nedelca_1998 explică (pentru TequilaG):

Eu nu prea port pantofi... dar totusi a-r merge la tenisi.