| JamilaGizeh a întrebat:

Pot sa fac ceva sa nu mi se mai electrizeze parul si sa nu se mai incurce asa repede? Am parul lung si des.

13 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Foloseste mai mult balsam.

Răspuns utilizator avertizat
| Bondarel99 a răspuns:

Eu imi dau cu serul acela pentru varfuri de la avon si mi-l descurca, il face usor la pieptanat si il si asaza frumos.

| Maddalinapunct a răspuns:

Depinde de samponul pe care il folosesti happy, eu am incercat cu Syoss si nu se mai electrizeazahappy

| CryNiky a răspuns:

Balsam. Cel mai simplu mod.

| Rony23 a răspuns:

Ai nevoie de un prieten care sa te "aranjeze"

| Zăpăliciiiiii a răspuns:

Buna!

Daca ti se electrizeaza parul nu trebuie sa folosesti in pieptan/perie din plastic. Foloseste balsam sau sampon 2in1, tundeti varfurile o data la 2-3 luni si incearca niste masti naturiste (eu folosesc o masca din ulei de masline, ulei de ricin, miere, si un galbenus de ou ).

| ada4321 a răspuns:

Eu cand aveam parul lung il tineam prins in coada sau impletit, nu se mai incurca asa repede.

| drussy a răspuns:

Simplu! Este un sampon pe care il folosesc, cred ca ai auzit si tu de el asa arata el ":: http://www.google.ro/......tp?/imgres Si eu am parul lung si des! Stiu ce zic! Asa ca poti sa-l folosesti:*

| Raisa09 a răspuns:

Hmm...asa patesc si eu.
Numai ca daca folosesti Revalid (sampon) iti spun eu nu o sa mai incalceasca si nu o sa se mai electrizeze

Funda?