| PuяpℓeMusic a întrebat:

Bunahappy
cum sa fac sa nu mi se mai incurce parul asa repede?

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Problema asta o au multe fete...Eu zic cand iti faci baie sa te dai cu balsam, si dupa ce termini te piepteni bine, si iti faci o coada impletita ca sa dormi cu ea, cand te trezesti o dezpletesti si te poti pieptana bine, si mai bine acasa iti tii parul prins intr-o coada sau una impletita sau mai multe(depinde cum iti place). Si cand iesi pe afara sau in oras cu fetele, il lasi desprins.
Si inca un sfat, nu-l da cu fixativ sau spuma, o sa se incurce mai rau, si cand iti faci baie, o sa trebuiasca sa-ti faci de doua ori ca prima oara nu o sa se faca spuma din cauza asta.
Sper ca am fost de folos! Daca nu a functionat, da-mi un mesaj privat sa vad ce s-a intamplat.

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Piaptana'l?

| EUSIATIT a răspuns:

Dupa ce te speni cu sampon la limpezire foloseste un balsam dupa splat. O sa vezi ca nu es mai incurca parul

| Alina a răspuns:

Foloseste balsam dupa fiecare spalare, iar daca ti s-a incurcat in timpul zilei foloseste un balsam leave-in (fara clatire ) happy

| RфZaημtzα a răspuns:

Sa il piepteni mai des si sa folosesti balsam de par!

| SweetAngelCry a răspuns:

Exista un shpray, chiar si la avon, si il pulverizezi pe par, si iti descurca parul.

| I9irina a răspuns (pentru SweetAngelCry):

U chiar crezi ca iti tine parul descurcat!

| georgiana967 a răspuns:

Foloseste un balsam...pentru asta sunt facute sa nu ti se incurce parul.big grin.succes