| afrodita3333 a întrebat:

A folosit cineva NIVEA SUN TOUCH autobronzant? M-am dat acum cateva ore cu el si inca nu am observat nici o schimbare, dupa cante ore actioneaza?

3 răspunsuri:
| SuperChocoCherry a răspuns:

Si eu am folosit autobronzant si dupa o zi s-a observat bronzul.ar trebui sa te dai mai multe zile la rand si sa dai corect si peste tot ca mie mi-a iesit cu pete big grin tu acum nu o sa observi dar maine o sa vezi daca ai pete happy

| Monica_Maria_1977 a răspuns:

Trebuie sa il folosesti mai multe zile...eu l-am folosit mai multe zile asa ca a mers pentru mine

| afrodita3333 explică (pentru Monica_Maria_1977):

Ai piele deschisa la culoare sau mai inchisa?