| ViolaTM a întrebat:

Poţi dormi cu extensiile cu clipsuri?
Ma gândesc că te doare capul.
Dar totuş există metode de la care sa nu te mai doară capul după o zi de extensii cu clips? Nu am avut niciodată

3 răspunsuri:
| NicoleEazi a răspuns:

Poti sa dormi insa foarte greu, daca ai ceva perna super moale nu le simti asa rau, ma refer la cele cu clipsuri.

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Nu prea cred ca e bine sa dormi cu ele puse...nu stiu ce sa zic...

| TFlorentina8050 a răspuns:

Eu mi am pus parul pe paie de baut ca sa devina cret, am dormit cu ele in cap si nu m-a durut, eu zic ca nu o sa te doara, dormi cu grija!