| Jadhandmade_Jadluxury_1969 a întrebat:

Preferati cercei lungi (tip candelabru) sau mici... cat mai mici?
Preferati cercei aurii sau argintii?
Dau fundita pentru cel mai intersant raspuns!

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Eu prefer cei lungi si cei mari si rotunzi.Nu pot sa aleg dintre argint si aur big grin, am si de argint si de aur si ii port in functie de cum ma imbrac.Sa ma asortez cel mai bine, am si 4 piercinguri, 3 in urechea dreapta primul piercing e o pietricica, al 2-lea e iepurasul de la playboy(e din aur) iar celalalt tot pietricica.Iar la urechea stanga am un cercel rotund sus de tot big grin.
Care sunt preferintele tale?happy

Răspuns utilizator avertizat
| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Jadhandmade_Jadluxury_1969):

Cu placere, ne mai atrag si cerceii mici in forma de inimioara pe diferite culori, imi plac la nebunie cei pe rosu.Nu am observat ca al tau era comentariul acela, am intrat si am vazut ca ai un talent mare si faci cercei si lantisoare foarte faine doar ca unele sunt putin prea incarcate.Mult Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Jadhandmade_Jadluxury_1969):

Aham,dar sa ai si succes la toate.

11 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Eu prefer cerceii cat mai finuti. Nu suport acei cercei uriasi, gen,, candelabru" sau rotunzi. Prefer sa port niste cercei mici sau normali. Imi plac mult cei cu bilute mici din aur. Argint nu prea port. In concluzie, pentru mine cerceii trebuie sa reprezinte un accesoriu de efect care sa puna in valoare trasaturile fetei. Sper ca te-am ajutat!

| BonneLess a răspuns:

Cercei lungi argintii/aurii cu diferite modele bilute si alte chestii.

| BiuL a răspuns:

Eu prefer de toti laughing am avut o perioada cand aveam mai multi cercei mari, acum am mai multi mici dar intentionez sa imi cumpar si din aceia statement in curand. Depinde de ocazie, la un outfit mai casual, sau cand ai bratari, lanturi mari se potrivesc cerceii mici, dar la outfiturile mai elegante si cand nu prea ai bijuterii merg cerceii mari.
Am si argintii dar mai nou si aurii. Parca in ultimul timp in moda incep sa predomine accesoriile aurii care fac orice outfit sa para mai sofisticat, mai scump.

| georgiana999 a răspuns:

Preferatii mei sunt cei din argint si lungi mai exact cerceii subtiri care sunt compusi din trei portiuni subtiri gen( fir de ata) tot din argint care se regaseste pe fiecare bilute mici perlate daca ai putea sa faci asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| IngeraşVerde a răspuns:

Buna!
Pentru inceput este foarte interesant link-ul tau! Dar eu prefer cerceii mici.
Uneori am impresia ca ies prea tare in evidenta cu cerceii lungi si in plus unii spun ca doar tiganii poarta cercei lungi, ceea ce nu este adevarat dar eu nu ma simt bine cu o astfel de pereche! Daca prin "aurii" te referi la cercei din aur, pe ei ii prefer. oricum daca e vorba de tinichele colorate nu prefer nici una din doua!