| ClassyAndSassy a întrebat:

Prietena mea este la mine,si nu stim ce sa facem,doarme la mine, ce activitati stiti pentru o seara petrecuta ca intre fete?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sa va faceti provizii de bunatati, pizza, popcorn, cioco, suc, bomboane, sa va scoateto ceva filme sa va uitati sau seriale, sa va luati ceva reviste sa le rasfoiti, sa va faceti manichiura, sa incercati machiaje/coafuri etc noi, sunt multe tutoriale inspirationale pe youtube, sa faceti karaoke, sa dansati

| AddaElly a răspuns:

Sa discutati despre baietii, sa barfiti niste prietene laughing sa va aduceti aminte cand..., sa cantati, etc.

| Katoky a răspuns:

Pai alegenti niste reviste sa va uitati la lookuri noi sa probati haine sa vedeti cum va puteti imbraca, un film unde s-ar potrivi popcornul, va puteti juca sticluta sau sa va mai sfatuiti! distractir placcute! funda?

| BlackyCat a răspuns:

Buna! Puteti sa face o bataie cu perne, sa va uitati la un film, la niste poze, sa vorbiti despre baietii de la voi din clasa.Multe al chestii!

| Leu_Emanuel_1995 a răspuns:

Uitati-va la filmul Dear John