| ramonatm17 a întrebat:

Pro sau Contra genelor false?big grin si argumente big grin dau fundita pentru cel mai convingator raspunshappy

Răspuns Câştigător
| Aysa19 a răspuns:

Deci, imi place intrebarea ta.Eu nu sunt nici pro nici contra, sa spunem ca eu am genele exact asa cum mi le doresc nu-mi mai trebuie in nici un fel de eveniment sa mai imi pun, dar unele nu le au prea mari sau prea dese si au sa punem "putina" nevoie desi ar cam trebuii sa ne acceptam asa cum suntem si sa numai apelam la tot felul de "plasticuri" cica ca sa ne infrumusetam! In fine trecand peste asta nu am nimic impotriva lor, dar trebuie puse bine si la anumite ocazii sa apelezi la ele, nu tot timpul adica sa faci exces.Atat timp cat nu facu abuz de ele e foarte bine nu e nimic rau ca din cand in cand sa-mi pui la evenimente putin mai mari! Iar cele acre nu au nevoie de asa ceva va spun sincer, sa nu va puneti doar ca sa va simtiti bine, devin prea incarcate daca le aveti deja frumoase numai va trebuie inmbunatatiri!

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pro! Dar nu purtate intotdeauna ci doar la ocaziile care necesita sa fii cat mai increzatoare si sigura pe tine, si-atunci da sunt de-acord sa folosim ceea ce se gaseste in sec. XXI

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Contra! Este dăunător „lipiciul" cu care sunt aplicate, și din cauza lui pot cădea genele naturale și după nu vor crește la loc din cauza toxinelor.
Fetelor, dacă folosiți ulei de ricin și un rimel foarte bun, vom avea și noi gene „false".

| criss84 a răspuns:

Eu sunt Pro insa folosite numai la ocazii speciale si aplicate de un specialist cu solutii de calitate.

| CybeRAthlete a răspuns:

Opinia unui baiat : contra. fiti naturale.
bafta

| Rubi91 a răspuns:

Pro.Sunt foarte frumoase genele false. Diverse modele si lungimi.Super:X Dar nu cred ca trebuie purtate mereu, poate solutia cu care sunt lipite, afecteaza in timp ochii.Si nu ar mai fi nimic special daca ar fi purtate mereu.Merg la o ocazie, la ceva. Funditabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ju ar trebiu purtate mereu ca in timp va poate afecta ochii sau poate sa va cada genele naturale... opinia mea este ca ar trebui daca vreti sa le purtati doar la ocazii speciale...

| Iuliana202 a răspuns:

Pro!

| Alexandraaa_1773 a răspuns:

Genele false nu prea se pot purta oricand, cum ar fi sa te duci la piata cu gene false? ele merg cand te duci intr-un club ...gen.