| Andra111 a întrebat:

Va place viata? Da`ti argumente. funda pentru cel mai convingator

Răspuns Câştigător
| RebecaBaa a răspuns:

Da...bineinteles! consider ca viata trebuie traita oricand si orunde la maxim! Si imi place sa vad numai partea buna a vietii chiar daca am avut multe rele pana acum big grin

2 răspunsuri:
| EmmY_6979 a răspuns:

Da...pentru ca e plina de aventuri si momente incredibile.viata este asa cum tio faci.trb sa traim viata pana in ultima clipa.ca nu mai avem o a doua sansa.

| Wheezer a răspuns:

Ce intrebare stupida normal ca da ...viata ne este data ca sa o traim asa cum este ea si cu bune si cu rele