| MissyFrumy a întrebat:

Problema e urmatoarea.Cred ca imi place de un baiat. Faza e ca mi-a mai placut o data de el in clasa a v-a si am aflat ca si lui i-a placut de mine.Sincer acum nucred ca ma mai place.Adk ma cam ignora, se da la alte fete de fata cu mine... Oare ma place? Desi nu cred.Si daca ar fi asa cum stiu? A si inca ceva nu stiu daca il plac. Oricum ma enerveaza de ma scoate din minti si l-as lua la bataie intruna cu elrolling on the floor. Ajutati-ma va rog.Si scuzati categoria.Acord Funda.

1 răspuns:
| mariiibutterflyforyou a răspuns:

Buna...Poi prima data trebuie sa iti faci loc in gandire si sa vz il iubesti cu adevarat? Poi daca te place mai unii baiati asa fac ca se le faca pe fete geloase dar u ca sa fi sigura ar trebui sa il intrebi personal dar sa nu ii spui iinka ca il iubesti ca ar putea sa rada de tine. deci ar trebui sa o pui pe cea mai buna prietena a ta sa il intrebe sau vz u dar sa nu ii spui dar din comportamentul lui cam da daca se la unele de fata cu u sper ca te-am ajutatwinking Numai bine! Si funda?big grin