| RealLife a întrebat:

Produsele anti-acneeice de la Gerovital Plant sunt bune? mi-am cumparat lotiune tonica, crema si gel cu care trebuie sa ma spal pe fata. Credeti ca voi putea scapa de cosuri cu ele?

2 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Eu am un fel de gel antiacneic tot de la gerovital plant si il utilizez asa : ma spal pe fata si imi dau cu gel pe toata fata usor umezita, timp in care gelul, in contact cu apa, formeaza un fel de spuma. Il las cateva minute [max. 5], dupa ma spal bine bine, si daca am chef big grin ma dau si cu Lara super. happy

| sabinutza_9332 a răspuns:

Nu stiu. Eu folosesc un gel pe baza de plante. Este de la Favisan...Se numeste "Virginia Gel hidratant pentru cosuri"... Aplicat de 2 ori pe zi funxioneaza foarte bine. Eu l-am cumparat de la Plafar si era cam 10 roni parca