| MelindaMaria03 a întrebat:

Produsele din gama Gerovital Hapiness sunt bune? As vrea sa le iau pe cele cu afine (ten gras/mixt), dar vreau sa stiu parerile voastre! Voi le-ati incercat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua

sincer personal nu le-am incercat, dar persoanele care le-au incercat, au avut numai pareri bune si au laudat produsele.

O zi buna.

| Ruxandra15 a răspuns:

Da,sunt foarte bune. Eu am gama cu zmeura, cu efect racoritor, deoarece chiar daca am ten gras, am decis sa nu folosesc si crema matifioanta daca am Bb-cream matifiant si fond de ten matifiant.Mi-as usca fata prea tare

| Scliparici a răspuns:

Da, sunt super bune, incearca-le cu incredere