| Girl17_2450 a întrebat:

Pt fete: Voi cu ce indepartati parul nedorit dp fata, eu am puf blond pe obraji, pe barbie si la mustata.Mustata mi-o iau cu ceara dar esti indicat si in restul partilor?

4 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Nu e indicat deloc, fiindca traumeaza pielea, si puful ala blond e mai scurt si subtire decat mustata si nu il vei putea inderpata cu ceara, nici nu e nevoie, lasi pielea fara protectie! sper ca te-am ajutat

| coliflor a răspuns:

Daca chiar sunt fire lungi si se vad urat tagele cu penseta, sau exista in comert benzi subtiri de ceara pentru epilat facial, lamurita?

| c4t4lin a răspuns:

Dai cu aparatu` ala care te epilezi pe picioarelaughing

| superman_5598 a răspuns:

Las-o ca-ti tine umbra cand mananci...