| dyana_8491 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete: cu ce indepartati parul nedorit din zona pubiana? pana acum nu m-am facut deloc acasa, doar la salon cu ceara. cu ce ma sfatuiti sa incerc acasa?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu ceară și la salon și la domiciliu.
Pa, pa.

| Corina a răspuns:

Exista crema depilatoare. Poti incerca cu asa ceva. Este garantat nedureros in comparatie cu ceara.

| claudiea79 a răspuns:

Crema depilatoare are chimicale nu as da cu asa ceva acolo. ceara doare. aparat de ras nou. te speli cu apa calda faci spuma cu sapun sau sampon si te razi. tine 2 saptaminii. la salon este scump. mai trebuie sa dai si spaga. o vecina avea aparat de epilat dar ciupea destul de tare

| buzz_1876 a răspuns:

Crema depilatoare. xD