| MatsuKeruGirl a întrebat:

Pt fetele care au folosit Garnier Roll-On ( sper ca am scris bine ), e bun? se merita banii?

4 răspunsuri:
| AnnaMakesPeace a răspuns:

E bunicel, dar exista altele si mai bune! nu prea isi merita banii! mai bine alegi altceva! sper ca te-am ajutat! funda?

| zuzzzuuu a răspuns:

Eu l-am folosit si este chiar foarte bun. Dupa mine isi merita banii.

| Barbiiie95 a răspuns:

Eu am folosit garnier roll-on si inca il folosesc, parerea mea este ca isi merita banii si nu este bun este chiar foarte bun.Incearca la urma urmei pentru aproximativ 30 de lei,depinde din ce oras esti nu e mare lucru,incerci o data daca nu iti place nu mai folosesti, dar iti zic eu ca e un produs bun, daca vrei sa iti achizitionezi acest produs dupa ce l-ai folosit spune-mi si mie cum ti se pare.Multa bafta.

http://www.farmaciadeacasa.ro/......osuri.html

| kity_9665 a răspuns:

Depinde de tenul pe care il ai dar in unele cazuri merge si isi merita banii